top of page

ODZIEŻ OUTDOOROWA DLA DZIECI:

 

Oczywiście, nasz asortyment odzieży z wełny merino obejmuje również odzież outdoorową dla dzieci. Ponieważ także najmłodsze pokolenie powinno skorzystać z licznych pozytywnych właściwości naszych produktów. Zwłaszcza podczas zabaw na zewnątrz dobre ubranie outdoorowe dla dzieci jest bardzo ważne. Podczas biegania pot z szybko się pojawi, co przy noszeniu niewłaściwej odzieży, szczególnie w chłodniejsze pory roku, może prowadzić do przeziębienia.

 

Właśnie tutaj nasza odzież outdoorowa dla dzieci odgrywa rolę. Specjalna struktura wełny merino umożliwia optymalną regulację temperatury i hamuje powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Dodatkowo, odzież outdoorowa dla dzieci jako warstwa bazowa, czyli pierwsza warstwa odzieży bezpośrednio na skórze, jest bardzo wygodna i miękka w noszeniu. W codziennym użytkowaniu oznacza to, że koszulki, longsleeve’y i slipy z wełny merino chronią przed chłodem w chłodniejszą pogodę, ale także pozwalają na przyjemne chłodzenie w wyższych temperaturach.

 

To samo dotyczy naszej odzieży outdoorowej dla kobiet i mężczyzn. Ponieważ wełna prawie nie pochłania zapachów, często wystarczy wietrzenie naszej odzieży outdoorowej dla dzieci na zewnątrz. W ten sposób nieprzyjemne zapachy i cząstki brudu zostaną usunięte przez parę w powietrzu, a ubrania będą gotowe do ponownego użycia. Jeśli wietrzenie nie wystarczy, nasza odzież outdoorowa dla dzieci może być łatwo prana na programie prania wełny z tradycyjnymi detergentami, w maksymalnej temperaturze 30°C. Należy zrezygnować z używania płynów zmiękczających, a odzież należy suszyć, zawieszając ją, aby nie uszkodzić struktury włókien wełny. Ponieważ wełna merino szybko schnie, odzież outdoorowa dla dzieci będzie gotowa do kolejnego użytku w krótkim czasie podczas zabaw na zewnątrz.