top of page

"Icebreaker 200" - Średni ciężar tkaniny z wełny merino"Icebreaker 200" to nazwa tkaniny stosowanej w odzieży sportowej i turystycznej, produkowanej przez firmę Icebreaker. Tkanina ta wykonana jest z wełny merino i zaprojektowana, aby zapewnić ciepło i izolację w zimnych warunkach, jednocześnie zapewniając oddychalność i odprowadzanie wilgoci, aby zapewnić użytkownikowi wygodę podczas aktywności fizycznej. Liczba "200" odnosi się do wagi tkaniny w gramach na metr kwadratowy, co oznacza, że jest to tkanina średniej wagi.


Woolona oferuje podobne produkty o gramaturze 195g. Tak jak oni, posiadamy certyfikat Oeko-Tex i używamy przędzy z certyfikatem Woolmark, który gwarantuje wysoką jakość. Co więcej, nasze ceny są o wiele lepsze niż u konkurencji. (Astro, Remus - Vega i Alize)

"Icebreaker 200" jest popularnym wyborem do stosowania jako warstwa bazowa, warstwa środkowa oraz innych elementów odzieży noszonej w chłodniejszych temperaturach. Wełna merino, z której wykonana jest tkanina, jest naturalnym izolatorem termicznym, który zapewnia ciepło nawet w ekstremalnych warunkach. Tkanina jest również miękka i delikatna w dotyku, co czyni ją przyjemną do noszenia bez uczucia swędzenia czy szorstkości.

W porównaniu do syntetycznych materiałów, tkanina "Icebreaker 200" ma wiele zalet. Wełna merino jest bardziej oddychająca, co pozwala na utrzymanie wygodnej temperatury ciała w trudnych warunkach. Ponadto, tkanina jest odporna na zapachy, co oznacza, że nie trzeba jej prać tak często jak innych materiałów, a tym samym zmniejsza się jej wpływ na środowisko.

"Icebreaker 200" to doskonały wybór dla osób, które uprawiają aktywności na świeżym powietrzu, takie jak wspinaczka, trekking, narciarstwo czy bieganie. Tkanina ta jest wytrzymała, elastyczna i nie krępuje ruchów, co pozwala na pełną swobodę podczas aktywności.

W sklepie z odzieżą sportową i turystyczną można znaleźć wiele produktów wykonanych z tkaniny "Icebreaker 200", takich jak koszulki, kurtki, bluzy, spodnie, a nawet skarpety i rękawiczki. Dostępne są w różnych kolorach i rozmiarach, a także z różnymi funkcjami, takimi jak wentylacja, ochrona przed słońcem czy wodoodporność.

Podsumowując, "Icebreaker 200" to tkanina, która zapewnia ciepło i izolację w trudnych warunkach, jednocześnie zapewniając wygodę i oddychalność. Jest to doskonały wybór dla osób, które uprawiają aktywności na świeżym powietrzu i szukają wygodowej, trwałej i ekologicznej odzieży. Firma Icebreaker oferuje szeroką gamę produktów wykonanych z tej tkaniny, w różnych kolorach, rozmiarach i stylach.

Dodatkowo, warto zaznaczyć, że Icebreaker stawia na zrównoważoną produkcję i dba o środowisko naturalne. Firma używa tylko naturalnych materiałów i zrównoważonych procesów produkcji, a także zapewnia uczciwe warunki pracy dla swoich pracowników. Ponadto, firma posiada certyfikat OEKO-TEX®, który potwierdza, że tkaniny Icebreaker są wolne od substancji szkodliwych dla zdrowia i środowiska.

Dla małych firm, które chcą zamówić produkty bezpośrednio od producenta, Icebreaker oferuje sprzedaż hurtową w atrakcyjnych cenach. Firma jest w stanie dostarczyć produkty na czas i spełnić specjalne wymagania klientów, na przykład poprzez produkcję odzieży na zamówienie z indywidualnym projektem.

W skrócie, tkanina "Icebreaker 200" to doskonały wybór dla osób, które szukają wygodnej i trwałej odzieży do aktywności na świeżym powietrzu. Firma Icebreaker oferuje szeroki wybór produktów wykonanych z tej tkaniny w różnych kolorach, rozmiarach i stylach, a także sprzedaż hurtową i produkcję odzieży na zamówienie. Dzięki certyfikatowi OEKO-TEX® i zrównoważonej produkcji, firma dba o środowisko i zdrowie swoich klientów i pracowników.

31 wyświetleń1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page