top of page

Płatność i Kurier

Entering credit card details

Jak zapłacić za zamówienie?

Do dokonania płatności online używamy usługi PayU. Jednak jeśli nie chcesz korzystać z karty kredytowej, mamy dla Ciebie opcję płatności ręcznej.

Jeśli chcesz skorzystać z płatności ręcznej, po prostu wybierz tę opcję podczas składania zamówienia. Wpisz swoje dane adresowe i potwierdź zamówienie. Następnie skontaktujemy się z Tobą i podamy szczegóły płatności.

Możesz dokonać przelewu na nasze konto:

IBAN mBanku: 75 1140 2004 0000 3102 8291 7700

Nazwa konta: Woolona

 

Alternatywnie, możesz dokonać płatności za pomocą naszego firmowego numeru BLIK:

tel: 730095357

Nazwa konta: Woolona

Dzięki temu będziesz mógł zapłacić za zamówienie bez ujawniania danych swojej karty kredytowej.

Paczkomat

Jeśli podasz tylko swój adres, to zamówienie zostanie dostarczone kurierem pod ten adres. Jeśli chcesz skorzystać z Paczkomatu, to wpisz numer Paczkomatu w sekcji adresowej. Wtedy zamówienie zostanie wysłane na Paczkomat o tym numerze.

Znajdz Paczkomat

Packages
Office employee

Faktura

Nasz system automatycznie tworzy faktury po dokonaniu płatności online. W przypadku płatności ręcznej, weryfikujemy status płatności i tworzymy dla Ciebie fakturę online. Wszystkie faktury są automatycznie wysyłane do klientów. Jeśli nie otrzymałeś faktury, prosimy o kontakt. W razie potrzeby możemy również ręcznie utworzyć fakturę na podstawie podanych danych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.

bottom of page